zona urbane Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Ford pritet të realizojë transportin e mallrave me dronë dhe furgona autonome

Lajme

Lulëzimi i startup-eve transformon Indinë

Teknologji

Maqedonia i bashkohet projektit SocialCar