Windows Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Mobile

Raporti i Forrester për përdorimin e smartphone-ëve deri në vitin 2022

Slideshow

Lidhja dashuri-urrejtje midis Bill Gates dhe Steve Jobs

Intervista

Projekti i suksesshëm HELLO, shpallet Inovacioni i Vitit nga ICT Awards

Teknologji

Nëse merrni këtë mesazh në WhatsApp, duhet ta fshini menjëherë atë

Intervista

“Ylli në Ngritje” i ICT Awards Loran Pllana: “Vetëm me punë të palodhshme krijohen vlerat dhe suksesi”

Lajme

EasyPay vazhdon të sjellë risi në tregun shqiptar të pagesave

Teknologji

Pajisja e re Gear 360 e Samsung realizon video të vërteta 4K dhe shkrepje të figurës 360 gradë

Marketing

Mjeshtëria e shitjes (8): Ku po shkon tregtia online?

Teknologji

Amazon vjen me aplikacion për video konferenca, ia kalon dhe Skype-it

Lajme

Startup-i Europian i orëve inteligjente Vector blihet nga Fitbit

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00