TV-ve Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Samsung hap Qendrat Globale të IA në Mbretërinë e Bashkuar, Kanada dhe Rusi

Mobile

Samsung dhe Disney Krijojnë Emojit Magjike për Galaxy S9 e S9+

Media&PR

Samsung lançon linjën e re të TV QLED për vitin 2018 në Eventin First Look në New York

Teknologji

Samsung ISOCELL Dual Software Solution Mundëson Karakteristikën e Kamerës së Dyfishtë në një Gamë më të Gjerë Smartphonësh

Teknologji

Samsung prezanton vizionin për eksperienca të hapura dhe inteligjente IoT për të thjeshtuar jetën e përditshme

Slideshow

Samsung Përgjysmon Kohën e Larjes së Rrobave me Teknologjinë Inovatore QuickDrive™

Slideshow

Samsung Electronics Debuton Tre Monitorë të Rinj Profesionalë për Vendin e Punës Modern në IFA 2017

Lajme

Samsung Electronics lançon Kinemanë e së Ardhmes me Teknologjinë e Re të Ekraneve për Kinema

Lajme

Kondicionerët Wind-FreeTM të Samsung debutojnë në Europë