sipermarrje Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Koha që sipërmarrjet të mbështesin njëra-tjetrën. Ja disa pika që duhet të kenë parasysh nga kompania kosovare

Lajme

Gjermania e gatshme të mbështesë plotësisht sipërmarrjet e saj në këtë pandemi. Vë 550 miliardë euro në dispozicion

Marketing

Të blesh shumëçka nga Jeff-i dhe Amazona

Kosova

Kosova mund të shndërrohet në një Kinë europiane për SHBA-të

Kosova

Viva Fresh Store arrin të sigurojë 10 milionë euro nga Samiti i Londrës

Intervista

E apasionuar pas udhëtimeve, Edlina Losha nuk bën vetëm biznes

Lajme

Elon Musk fitoi 2.3 miliardë dollarë nga Tesla, për vetëm një orë

Sipërmarrje

Hap Pas Hapi, projekti që synon të fuqizojë 50 sipërmarrje të grave në Elbasan

Strategy

5 Tiparet e liderëve më të suksesshëm të shitjes

Business Pulse

10 Familjet më të pasura në Shtetet e Bashkuara të Amerikës