Silicon Valley Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Code for Albania, programi i disa studentëve shqiptarë në Amerikë

Lajme

Silicon Valley në krizë për punonjës të rinj, zbulon sondazhi i ri

Strategy

7 shenja që tregojnë se nuk jeni ende gati për të filluar biznesin tuaj

Business Pulse

Edhe puna ka limit! Elon Musk është i lodhur nga rutina e tij

Thirrje per Aplikime

Inno-Tech Camp Tirana, programi i ri që mbështet të rinjtë sipërmarrës në fushën e teknologjisë

Business Pulse

Kush po preket nga ekonomia kineze

Thirrje per Aplikime

Kthehet kompeticioni më i madh online për startup-et e Europës Qendrore dhe Lindore

Business Pulse

Derek Andersen: “Muaji Maj solli në skenën e Startup Grind femra dhe lidere të suksesshme”

Teknologji

Çfarë po bën Silicon Valley që njerëzit të jetojnë më gjatë?

Lajme

Piramida do të jetë “Pallati i Pionierëve” për Teknologjinë e Informacionit

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00