risi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Ja disa thirrje aktive, që mbështeten nga Bashkimi Europian

Teknologji

5 Teknologjitë më interesante që do të debutojnë vitin e ardhshëm

Teknologji

Samsung Galaxy Note10 dhe Note10+ vijnë në Tiranë

Business Pulse

Nestle zbulon paketimin e parë të biodegradueshëm

Strategy

Strategjia më e frikshme që ndihmon çdo biznes të ketë sukses

Intervista

Më shumë edukim sesa mësim, sipas mësuese Vjollcës

Business Pulse

Historia e panjohur e Mastro Lindo

Teknologji

Panairi i teknologjisë solli risitë më të fundit në Barcelonë

Strategy

5 shenja që tregojnë se ju do të bëheni një person i suksesshëm

Strategy

Pse plani i Elon Musk për kolonizimin e Planetit Mars mund të dështojë?