publike Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Apple ka nevojë për një strategji të re shitje, sipas analistëve

Lajme

Krijohet ndërmarrja e re shqiptare për mirëmbajtjen e gazit

Strategy

4 mënyra sesi të largoheni nga zona juaj e komfortit dhe të arrini të pamundurën

Lajme

Konferenca “Transformimi Dixhital i Edukimit” sjell zhvillime për sektorin edukativ në Shqipëri

Sipërmarrje

Kush është kompania miliarda dollarëshe që fuqizon Uber dhe Airbnb?

Media&PR

Marrëdhëniet me publikun!

Lajme

FMN, kriza solli rritjen e taksave direkte në Shqipëri