Psikologji Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

11 sekrete që ekspertët e marketingut nuk duan që ju t’i dini

Media&PR

Programi i Sipërmarrjes së Swisscontact sjell Michael Boland si Entrepreneur in Residence në Shqipëri

Lajme

“Kush kupton shifrat nuk do të thotë se kupton ekonominë”

Strategy

Teknika e re dhe e çuditshme që do t’ju largojë stresin

Teknologji

Neuroekonomia, fusha e re e studimit që po merr zhvillim

Startup

Kush është Mirela Sula, e ftuara e rradhës në Startup Grind Tirana?

Lajme

Cilat janë faktet që nuk i dini për ekonominë?

Lajme

Shqiptarja diplomohet në moshën 61-vjeçare

Strategy

Audienca, 5 metoda psikologjike për t’u lidhur me të

Media&PR

Doni fëmijë më të zgjuar dhe me aftësi sociale superiore? Shkenca thotë këtë