potencial Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Si po e përdorin brandet realitetin e shtuar (AR)?

Intervista

Nimbus – Startupi fitues i çmimit të parë në Startup Live Tirana

Intervista

Meliha Zyberaj dhe Roza Ndoci prezantojnë biznesin e tyre

Strategy

Si arriti Derek Andersen të bëhej një sipërmarrës që ndikon në jetën e 10 milionë njerëzve çdo muaj?

Thirrje per Aplikime

BE hap thirrjen për përfitim grantesh në sektorin e peshkimit

Lajme

Biznesi vendas rrit interesin për të investuar në sektorin e energjisë diellore

Lajme

A mund të shndërrohet Shqipëria në një qendër të shërbimeve online në vitet e ardhshme?

Lajme

Ja sa pritet të shkojë çmimi i Bitcoin në vitet e ardhshme

Intervista

Tomi Kallanxhi: “Me Shpi.al jemi gjithnjë në evolucion”

Thirrje per Aplikime

Instituti Vodafone hap raundin e dytë të F-LANE akseleratorit të parë Europian për fuqizimin e rolit të femrës në teknologji