oferta Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Akademi për rilindjen e 100 fshatrave

Lajme

Euro thyen edhe “kufirin” e 125 lekëve. Tregtohet me 124.3 lekë

Strategy

Këto 4 fraza magjike do ju ndihmojnë të kuptoni se çfarë produkte apo shërbime duan klientët

Lajme

Ja sa kushton 1 sekondë reklamë në televizionet kombëtare

Lajme

Thellohet hendeku mes kërkesës dhe ofertës për punë

Lajme

Çfarë po ndodh me kompanitë celulare në Shqipëri?

Lajme

Ja si mund të fitoni Samsung S8+ ose iPhone 7+ me Gjirafa50

Lajme

Trendi global i dixhitalizimit të bizneseve prek Kosovën dhe rajonin

Travel

Tashmë nuk do të keni më nevojë të bëni Check-in

Lajme

Vodafone në Irlandë investon 120 milionë € në projekte për transformimin dixhital