njerez te famshem Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Ndërmarrës

Ja sa paguhen njerëzit më të famshëm në botë për postimet e sponsorizuara në Instagram

Sipërmarrës të suksesshëm

Taylor Swift është këngëtarja më e paguar në botë në vitin 2019 me 185 milionë $

Slideshow

Këta artistë, autorë dhe liderë luftuan me dyshimin tek vetja, përpara se të bënin histori

Teknologji

Kjo është makina “e blinduar” e Mercedes-Benz