ndjenja Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Zhvillim personal

Gabimi që bëni kur tentoni të tregoheni empatikë

Strategy

Si të negocioni me një narcist?

Strategy

7 metoda të thjeshta sesi të silleni me një person narcist

Strategy

5 mënyra se si të sillemi me personat që nuk pëlqejmë

Business Pulse

Facebook, Cambridge Analytica dhe ana e errët e inteligjencës emocionale

Business Pulse

Çfarë duhet të bëni kur njerëzit iu kritikojnë?

Strategy

Këshillat e Richard Branson për të jetuar një jetë të suksesshme