mundësi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Po jepni një intervistë për punë? Ja si t’u përgjigjeni me sukses pyetjeve

Business Pulse

10 shprehje frymëzuese nga femrat që kanë udhëhequr botën

Business Pulse

ALBtelecom shton bashkëpunimin me Postën Shqiptare

Business Pulse

Të shqetësuar se nuk do të gjeni pasionin tuaj? Ja pse kjo nuk përbën problem!

Business Pulse

5 këshilla për të punuar mirë edhe kur jeni nën presion

Lajme

Facebook dhe Twitter nuk ftohen në samitin e ardhshëm të mediave sociale në Shtëpinë e Bardhë

Strategy

3 arsye pse vera është periudha më e mirë për të filluar kërkimin tuaj për punë

Lajme

Vodafone lançon rrjetin 5G në Britani me plane tarifore të pakufizuara

Strategy

Si të shmangni një person negativ që ndikon në punën tuaj?

Startup

3 gjërat që nxisin investitorët engjëj të investojnë tek ju