Mark Zuckerberg Archives » Page 2 of 18 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Aplikacioni TikTok po shkarkohet më shumë se WhatsApp

Lajme

Facebook do të lançojë monedhën dixhitale Libra vitin tjetër

Strategy

Pse shprehja “njerëzit e suksesshëm zgjohen në 4 të mëngjesit” nuk rezulton plotësisht e vërtetë?

Teknologji

Llogaritë private në Instagram nuk janë aq të sigurta

Sipërmarrje

Emigroi nga Kina 22 vite më parë dhe fliste shumë pak anglisht, tani zotëron kompaninë Zoom me vlerë 3 miliardë dollarë

Teknologji

Çfarë është Libra? Çdo gjë që duhet të dini rreth kriptomonedhës së Facebook

Personazhe

Mark Zuckerberg, Tim Cook dhe drejtues të tjerë, tregojnë se çfarë po lexojnë këtë verë

Business Pulse

Çfarë lexojnë çdo mëngjes personat më të suksesshëm të botës?

Lajme

Bashkëthemeluesi i Facebook është në bisedime me qeverinë amerikane për të shkatërruar rrjetin social

Business Pulse

Zuckerberg: “Vëmendja jonë kryesore janë çështjet sociale dhe privatësia e përdoruesve”

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00