laborator Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Ingredientët organikë, baza e produkteve për shëndetin e lëkurës dhe flokëve të “Erboristeria di Klea”

Teknologji

IDseq, një mundësi e mirë për identifikimin dhe parandalimin e sëmundjeve infektive

Lajme

Mjeku në telefon. Aplikacioni nga TeleDoc

Teknologji

Inagurohet laboratori Smart Home në shkollën Gjergji Canco

Thirrje per Aplikime

“Paris Region Enterprises” – Aktivitet mbi Kërkimin dhe Zhvillimin

Lajme

Së shpejti do të hahet ‘mish’ i bërë nga bimët

Trajnime

Trajnim Intensiv: “Teknikat e Shkrimit të Projekteve”

Startup

TwoXar, startup-i që bën zbulimin e barnave të reja sapo ka marrë 10 milionë dollarë financim

Teknologji

Hulumtuesit kanë krijuar aksidentalisht një bateri e cila mund të shfryëzohet për 400 vite

Sipërmarrje

Gazmend Hajdini: Menaxhimi i jetës është i njëjtë me menaxhimin e bizneseve