komunitet Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Strategjia që ndoqi Polina për të ndërtuar një kompani me vlerë 100 milionë $

Strategy

Kjo është mënyra më e zgjuar për t’iu përgjigjur email-it kur nuk e dëshironi një punë

Strategy

Si u bëra inxhiniere në Google pa pasur një diplomë në shkenca kompjuterike?

Strategy

LinkedIn po teston një funksionalitet të ri që iu lejon të zgjidhni mentorin tuaj

Lajme

“Tungjatjeta”, programi social i World Vision në ndihmë të fëmijëve me aftësi të kufizuara, gjen mbështetjen e Grupit Balfin

Lajme

22,000 njerëz u regjistruan aksidentalisht për të pastruar tualetet, sepse nuk i lexuan kushtet për përdorimin e Wi-Fi

Slideshow

10 restorantet më të mira në Europë, mes tyre dhe një nga Shqipëria e Kosova

Sipërmarrje

Si të fitojmë mbi konkurrencën?

Teknologji

Ja cili është rrjeti më i ri social

Lajme

Mark Zuckerberg krijon një fond prej 5 milionë $ për të ndihmuar mësuesit e Silicon Valley që të përballojnë jetesën