IT Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Udhëtarë të së ardhmes

Lajme

YouTube në telashe! Platforma ka 24 ditë kohë për t’iu përgjigjur kërkesave të përdoruesve të saj

Sipërmarrës të suksesshëm

Çelik Nimani, folës në konferencën Infocom X, tregon faktorin e suksesit të kompanive teknologjike

Business Pulse

Albanian Cyber Security, komuniteti fokusuar sigurisë kibernetike, sjell tutoriale në gjuhën shqipe

Business Pulse

Shtyhet afati i regjistrimit në Coding Academy deri me 14 Mars

Sipërmarrje

Ndërtoni një biznes që ju shërben ju dhe jo një në të cilin jeni skllav

Business Pulse

Ekspertet e IT. Ja tri vajza shqiptare që po shtrojnë rrugën e suksesit në botë

Strategy

10 shprehje nga liderë biznesi për të frymëzuar punonjësit tuaj

Lajme

‘GitHub Education’ tashmë ofrohet falas për çdo shkollë

Lajme

Wix, kompania që lindi në plazh dhe sot ka 596 mln usd në vit