imazhe Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Teknologjia një ndihmë e madhe për zbulimin e kancerit

Teknologji

Galaxy S9 dhe S9 Plus vijnë me funksionalitete që bëjnë matjen e tensionit të gjakut dhe nivelit të stresit

Slideshow

Ndërtuar për mënyrën se si komunikojmë sot: Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Strategy

7 aftësi që mund t’i zotëroni në më pak se 10 minuta

Teknologji

Ndryshime të reja në Facebook – Ikona e WhatsApp shfaqet në menu

Teknologji

IFA 2017, ja cilat janë produktet që prezantoi Samsung

Teknologji

Studimi i ri thotë që mediat sociale ndihmojnë në diagnostikimin e depresionit

Slideshow

8 foto, të cilat do iu bëjnë të paketoni çantat dhe të udhëtoni në Shqipëri

Sipërmarrje

Si po i kthen kjo birrari betejat dhe sukseset e saj në vepra arti?

Slideshow

Si bëhej marketingu në shtyp nga kompanitë shqiptare në vitet ’20-’40?

Evente

Trajnim nga BERZH – Si të menaxhoni një kompani konsulence?

Tetor 29, 2018
- 30 Tetor, 2018 dhe 20-21 Nëntor 2018, ora 9:00 AM - 5:30 PM

Panairi i 21 i Librit “Tirana 2018”

Nëntor 14, 2018
– 18 Nëntor ora 08:00 - 21:00