histori Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

1 nga 3 Ford GT40 që fituan 24 Hours Le Mans: Plot $12,000,000?

Teknologji

Porsche 911 Speedster Concept feston 70 vjetorin e kompanisë

Sipërmarrje

5 sipërmarrës shumë të suksesshëm, karriera e të cilëve u zhvillua në të 30-at e tyre

Strategy

4 arsye pse rezymetë nuk funksionojnë më

Business Pulse

8 shprehje frymëzuese nga Martin Luther King

Teknologji

Amazon blen Ring, kompaninë që ndërton zile për dyer të teknologjisë së lartë

Sipërmarrje

Një orë dore mund të të ndryshojë jetën

Slideshow

Post Startup Grind, Jose Pinto: “Punonjësit janë si një brand për biznesin tuaj. Investoni në këta njerëz.”

Media&PR

Top 10 artikujt më të lexuar për vitin 2017 në Business Magazine Albania

Slideshow

Këta artistë, autorë dhe liderë luftuan me dyshimin tek vetja, përpara se të bënin histori

Evente