Gezim Gashi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Personazhe

Ja çfarë punuan para se të nisnin një karrierë të suksesshme

sipermarrje

Sipërmarrës shqiptarë nëpër botë

Shqiptarë Sipërmarrës në botë

Shqiptari Gëzim Gashi me pasion dhe punë hap një shkollë arti në Amerikë