fushatë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Thyej heshtjen, fushata e OSBE për ndërgjegjësimin kundër dhunës

Business Pulse

Mbështetje pas tërmetit. Nga diaspora e Bostonit nis fushata gjithëpërfshirëse

Business Pulse

E udhëhequr nga motoja “Përmbajtja është gjithçka”, Kirsten Jassies vjen si folëse në AllWeb Albania 2019

Business Pulse

Bëhu pjesë e fushatës së pastrimit të zonës tënde. AlbPastrim të mbështet  

Lajme

YouTube në telashe! Platforma ka 24 ditë kohë për t’iu përgjigjur kërkesave të përdoruesve të saj

Business Pulse

Për festa ndihmo fëmijët në nevojë, dhuro një palë këpucë

Media&PR

Universiteti Bedër organizon aktivitetin me temë “Ruaj traditën, festo shqip”

Lajme

Njerëzit janë duke dhuruar para për Kylie Jenner që ajo të bëhet miliarderja më e re në botë

Teknologji

Bill dhe Melinda Gates investojnë 4 milionë dollarë për të ndihmuar në luftimin e malaries

EU Corner

Një rregull i ri për meshkujt që përdorin transportin publik