femra lidere Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrës të suksesshëm

Vetëm 27 vjeç, shqiptarja boton libër për ‘Universitetin e Oxford’-it

Personazhe

Shkruhet sërish historia. Mbesa e Musine Kokalarit, deputetja e parë shqiptare në Parlamentin Europian

Business Pulse

Derek Andersen: “Muaji Maj solli në skenën e Startup Grind femra dhe lidere të suksesshme”