evente Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Eventet që do ju zbukurojnë Nëntorin

Business Pulse

Tre ngjarje të veçanta biznesi në 2020

Business Pulse

Ja cilat janë eventet që do të zhvillohen gjatë periudhës Shtator – Tetor për bizneset dhe startup-et

Business Pulse

Eventet që nuk duhen humbur në Shtator 2019

Teknologji

Nën moton “E ardhmja është private” Facebook sjell 5 njoftimet më të rëndësishme nga konferenca F8

Business Pulse

Je një sipërmarrës? Ja disa nga eventet që nuk duhet të humbasësh

Business Pulse

Evente biznesi gjatë muajit shtator

Travel

Çfarë të bëni gjatë muajit Korrik në Tiranë?

Business Pulse

Volvo me strategji të re. Tërhiqet nga 2019 Geneva Motor Show

Teknologji

Rolls Royce mbledh në një event unik disa prej klientëve më të besuar

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00