ëndrra Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Zhvillim Personal

Mos prisni momentin e duhur. Momenti i duhur është tani!

Horoskopi i biznesit

Horoskopi për vitin 2019

Strategy

5 mënyra për ta bërë fëmijën tuaj një lider më të mirë

Strategy

Si të bëni realitet ëndrrat tuaja?

Business Pulse

12 shprehje motivuese që do t’ju bëjnë të vlerësoni jetën

Lajme

I riu kolumbian kërkon të ndryshojë Shqipërinë

Strategy

Këshillat që duhet të ndiqni për t’u bërë një sipërmarrës

Business Pulse

Frikërat që duhet t’i kalojmë në mënyrë që të kemi sukses në biznes dhe jetë

Sipërmarrje

5 biznese të cilat mund t’i nisni pa asnjë para në xhep

Strategy

Shumica e njerëzve kanë Ëndrra, por jo Qëllime