Cloud Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Shpeshtësia e sulmeve DDoS ka ditë dhe orë të caktuar

Teknologji

Çfarë mund të bëjmë me teknologjinë 5G?

Trajnime

Webinar: “Si të administroni biznesin tuaj me Open Source dhe Nextcloud?”

Lajme

Edhe pak ditë na ndajnë nga mbyllja e aplikimeve të ICT Awards 7 – Gara Kombëtare e Çmimeve në Teknologji dhe Inovacion

Teknologji

Google Cloud së shpejti do të ketë një produkt të ri që do të konkurrojë Amazon dhe Microsoft

Lajme

Microsoft vlen më shumë se Google

Teknologji

Real Madrid, mes pasionit dhe teknologjisë

Slideshow

Industritë janë transformuar gjithmonë nga teknologjia. Udhëheqësit e biznesit e dinë këtë më mirë se kushdo!

Strategy

Microsoft planifikon riorganizim të shitjeve të fokusuara në Cloud

Teknologji

Google Drive së shpejti do t’ju lejojë të ruani të gjithë dokumentat e kompjuterit tuaj

Evente