çip Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Biznesi japonez mban anën e SHBA, duke mos furnizuar kompanitë kineze

Teknologji

Albchain – Blockchain Albania, platforma e shqiptarëve

Teknologji

Samsung Zgjeron Portofolin e Tabletëve me Galaxy Tab S3 duke ofruar argëtimin dhe produktivitetin e pajisjeve të lëvizshme

Slideshow

Nga Smartfonet tek Smart Watches, a kemi nevojë për to?

Lajme

Tronditet besimi i Apple, Wall Street shqetësohet për shitjet e ardhshme të iPhone 7

Teknologji

Lançohet MacBook i ri ngjyrë rozë në flori (FOTO)