aplikacion Archives » Page 31 of 31 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

Si lindi e-commerce? Historik i shkurtër mbi shitjet online…

Startup

Doni të dini nga e ka “origjinën” moda juaj? Ja çfarë aplikacioni ju vjen në ndihmë

Startup

ShareTheMeal, startupi që po i tregon botës diçka ndryshe

Teknologji

Qyteti i Gjakovës i hap dyert evenimentit DIGI Gjakova

Teknologji

Shfletuesi Firefox në iOS debuton zyrtarisht në platformën Apple

Teknologji

Arsyet përse iPad Pro i ri nuk mund të zëvendësojë dot laptopin

Teknologji

Ja se si duket “homepage” i iPhone-it të CEO-s së Microsoft

Teknologji

Beteja e shpejtësisë ndërmjet Galaxy Note 5 dhe iPhone 6s plus

Startup

Dentem – Startup-i shqiptar në rrugën e tij drejt suksesit në tregun global!