Android Pay Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Media&PR

Mes emocionesh dhe surprizash hapet edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards

Lajme

Albi Zhulali do të ofrojë platformën “Reception App” falas për të gjitha hotelet në Shqipëri

Teknologji

Android Pay lançohet në Singapor

Teknologji

Google, ja kur do të mbahet Konferenca I/O për zhvilluesit