Albvision Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Zbulohen sot fituesit e edicionit të 7-të të Albanian ICT Awards

Lajme

ICT Awards në vitin e shtatë në kërkim të gjurmëve inovatore

Lajme

Inaugurohet qendra më e re e inovacionit në Tiranë ICTSlab, ICTSmedia ndan bursa për fëmijët në nevojë

Media&PR

Mbahet takimi i parë i jurisë së ICT Awards 6, mbi 100 aplikime kërkojnë suksesin në shtatë kategori

Slideshow

Fillojnë emocionet e një inovacioni që flet shqip, ICT Awards takime në Tiranë, Prishtinë dhe Shkodër

Media & PR

Rikthehet ICT Awards, më 2 Shkurt nis rrugëtimin i ri

Lajme

Albvision Ltd fut në Kosovë automatin e parë të Bitcoin. Ja kush janë destinacionet e radhës

Lajme

Të premten çeli dyert edicioni i 5-të mbarëkombëtar i shpërblimeve në teknologji, Albanian ICT Awards