aktor Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Vdes aktori i Game of Thrones

Lajme

Banka Botërore dhe Dhoma Amerikane u shpjegojnë profesionistëve të tregut financiar si të përfitojnë nga tregu privat i kapitaleve

Sipërmarrje

8 mënyra se si të bëni para ndërsa flini

Travel

“Rrëmbehu nga Shqipëria”, video që po bëhet virale, i kundërpërgjigjet filmit Taken

Personazhe

Roberto De Niro, çfarë thotë ai për jetën dhe suksesin?

Lajme

Fondi i Pensioneve merr 1/3 e buxhetit