Airbus Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Parisi planifikon taksitë fluturuese deri në vitin 2024

Lajme

Punonjësit e BMW, Mercedes dhe Porsche tani do të punojnë 28 orë në javë

Lajme

Wizz Air njofton hapjen e linjës low-cost Tiranë-Londër