Si të zhvilloni një biznes në fushën e turizmit (8 hapa) - Business Magazine Albania

Si të zhvilloni një biznes në fushën e turizmit (8 hapa)


Biznesi i turizmit është çdo biznes që përqëndrohet tek plotësimi i nevojave të turistëve. Ndiqni këto hapa (të ilustruara me anë të fot ove) për të zhvilluar biznesin tuaj turistik:

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0