Seminar Motivues "Mirënjohja dhe Vetëmotivimi" - Business Magazine Albania

Seminar Motivues “Mirënjohja dhe Vetëmotivimi”


Elidona Lamnica dhe Alfred Muharemi organizonjnë seminarin motivues me temë: “Mirënjohja dhe Vetëmotivimi!”

Qëllimi i këtij eventi është Inspirimi juaj dhe Bamirësia për fëmijët në nevojë.

Secili nga ne jemi Potencial !

Duhet të kuptojmë ketë fakt dhe të jetojmë për të Zbuluar dhe Zhvilluar më tej Potencialin tonë.

Të qënit Falenderues dhe Mirënjohës për jetën e gjithçka që kemi, padyshim do të sjellë akoma më shumë begati tek ne.

Të kesh Mendësinë e bollëkut e jo “skamjes”
Të përqëndrohesh tek e mira
Të kesh nje mendje Pozitive dhe të Fortë
Të jesh entuziast dhe këmbëngulës

Këto karakteristika na bëjnë ne të arrijmë më të mirën tonë. Të përmirësohemi çdo ditë.
Të realizojmë Potencialin apo Misionin tonë !

Të ftuarit do të jetë nga të gjitha fushat, kryesisht personazhe të dashur publik.

Xhoi Jakaj
Shkelzen Kelmendi
Edlira Çepani
Erion Kristo
Valentina Telhaj
Alfred Muharremi
Leons Hasani
Mirjeta Hasani
Laidi Ferruni
Mimoza Hajdarmataj
Aida Goga
Elidona Lamnica

APLIKO në linkun: http://bit.ly/2EEdDkC

Eventi realizohet pranë Tirana International Hotel, me 26 Janar 2019, ora 17 00 – 19 00!

Të gjithë pjesëmarrësit do të pajisen me Certifikatë Vlerësimi!

Informojmë se seminari ka një pagesë:

1 – Për të rriturit 1500 lekë
2- Për studentët 1000 lekë
3 – Për individët që nuk kanë mundësi, por dëshirë për pjesëmarrje nuk ka pagesë.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0