Vishe kemishen e njeriut te lumtur

L700.00

Marrëdhëniet midis njerëzve kanë qenë gjithmonë komplekse, për to është diskutuar dhe do të diskutohet përherë. Ky libër flet për mënyrat me anë të të cilave njerëzit mund të jenë të lumtur, kurse përmes librit janë sjellë tri tregime të ndryshme për tri gra të ndryshme.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Vishe kemishen e njeriut te lumtur”

Your email address will not be published.