Si te mposhtesh shqetesimet dhe stresin

L700.00

Ky eshte nje nga librat e pare me te suksesshem te dale Carnegie. Nese do te marresh mesimet brilante te ketij mjeshtri, ky eshte guri themelor prej nga ku mund te shkosh shume larg, ne rrugen ne te cilen ndoqen edhe nxenesit e tij te shquar si Napoleon Hill, Warren Buffett, etj…

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Si te mposhtesh shqetesimet dhe stresin”

Your email address will not be published.