Si te behesh udheheqes i zoti

L700.00

Ky libër i shqyrton këto aspekte të udhëheqësisë apo lidershipit – dhe jo vetëm kaq – për të ofruar strategji që na ndihmojnë të bëjmë përpara në profesionin tonë.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Si te behesh udheheqes i zoti”

Your email address will not be published.