Set 10 libra, – Suksesi ne biznes me Brian Tracy

6,120.00L

E ku ka më mirë sesa të kesh këshilltar të biznesit tënd Brian Tracy, trajnuesi më i mirë në botë për drejtimin dhe suksesin në shitjen e produkteve dhe shërbimeve. Prandaj, bukinist iu vjen në ndihmë të gjitha sipërmarrjeve vendase, duke iu sjellë në zyrat e tyre paketën me 10 libra, të cilat duhet ti ketë me vete çdo menaxher dhe bos, në mënyrë që kompania të jetë me standarde profesionale dhe me fitim të garantuar. 

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Set 10 libra, – Suksesi ne biznes me Brian Tracy”

Your email address will not be published.