Profeti

L700.00

Kryevepra e Kahlil Gibranit “Profeti” është një nga veprat klasike më të dashura të kohës tonë. Është publikuar në vitin 1923, dhe ka qenë përkthyer në një kohë të shpejtë në më shumë se 20 gjuhë dhe në edicionin amerikan janë shitur më shumë se 9 milionë kopje.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Profeti”

Your email address will not be published.