Nje toke e re

L1,200.00

Ky libër vijon botimin bestseller ndërkombëtar “Fuqia e së tashmes” i cili ka shënuar një rekord shitjesh në më shumë se 2 milionë kopje. Ky libër mbetet një manifest i shkëlqyer për të ndërtuar një jetë më të mirë secili prej nesh dhe për të kontribuar të gjithë bashkë për një botë më të mirë

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Nje toke e re”

Your email address will not be published.