Mendo dhe pasurohu – Pema

L1,000.00

Libri më i shitur në histori nga fusha e psikologjisë dhe biznesit – vjen te lexuesi shqiptar i rishikuar dhe përditësuar për shekullin XXI.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Mendo dhe pasurohu – Pema”

Your email address will not be published.