Libra per femra te suksesshme – set 3 libra

L2,800.00 L2,520.00

Ky set është për femra me bukuri natyrale, të zonjat një karrierë dhe që dinë të ruajnë vetveten në një lidhje, duke u kthyer në vajzën e ëndrrave për një burrë. Prandaj Bukinist ka mbledhur në një buqetë këto tre libra: “Si të dukesh 10 vjet më e re me 80 procedura jokirurgjike” me autorë Patrick Bowler dhe Jennifer Christie; “Të bëjmë përpara” të Sheryl Sandberg dhe Përse meshkujt dashurojnë kuçkat” e Sherry Argov.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Libra per femra te suksesshme – set 3 libra”

Your email address will not be published.