Konfuci nga zemra – Mencuria e lashtesise per boten e sotme

720.00L

Një bestseller absolut në Kinë dhe në Perëndim; me mbi 10 milionë kopje të shitura brenda pak kohësh: Shkruar thjesht, me synimin për ta bërë të lehtë për lexuesin e gjerë, “Konfuci nga zemra” e paraqet Konfucin bashkëkohor. Ai mund të na mësojë si të arrijmë lumturi shpirtërore, si të rregullojmë rutinën ditore dhe si të gjejmë vendin tonë në këtë jetë moderne.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Konfuci nga zemra – Mencuria e lashtesise per boten e sotme”

Your email address will not be published.