Fuqia e se tashmes

L1,100.00

Një udhërrëfyes briliant drejt përndritjes shpirtërore. Libri i Eckhart Tolle është shitur mbi 2 milionë kopje që kur është hedhur në qarkullim dhe është shpallur bestseller nga The New York Times. Spiritualisti i famshëm Deepak Chopra thotë se është një ndër librat më të mirë të viteve të fundit. Çdo fjali e tij kumbon të vërtetën dhe fuqi.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Fuqia e se tashmes”

Your email address will not be published.