Dhjetor 2016

S’ka stok

Përshkrim

Siç mund ta keni vënë re, që nga Tetori atmosfera e biznesit dhe sipërmarrjes ka qenë e nxehtë. Aktivitete startup-esh, takime me menaxherë produkti, kompeticione idesh, samite, konferenca dixhitale të marketingut apo inovacionit kanë qenë alë kyçe dhe pika takimi për shumë prej nesh.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Dhjetor 2016”

Your email address will not be published. Required fields are marked *