Best of… Edicioni Nr. 1 i Biznesit në Shqip

S’ka stok

Përshkrim

Këtë verë ne po kthejmë kokën pas duke filluar nga Numri i Parë i Business Magazine Albania për të kujtuar si lindi dhe u zhvillua një ide, për të ndërtuar publikimin e parë online kushtuar biznesit.
Misioni ynë është të “Ndajmë njohuritë dhe Përvojat e njerëzve brenda Biznesit” ndaj shkarkojeni këtë Edicion të parë të Biznesit dhe ndajeni kudo me miqtë dhe kolegët.
Le ta bëjme pjesë të Bibliotekës tonë personale!

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Best of… Edicioni Nr. 1 i Biznesit në Shqip”

Your email address will not be published. Required fields are marked *