As te paret, as te fundit

L1,000.00

Një lexim i detyruar për të gjithë ata të cilët kanë tradhtuar, janë tradhtuar apo thjesht kanë nevojë për një strukturë të re mendore dhe emocionale me të cilën të kuptojnë lidhjet.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “As te paret, as te fundit”

Your email address will not be published.