48 ligjet e pushtetit

2,000.00L

Për të gjithë që e duan PUSHTETIN, duan ta kuptojnë PUSHTETIN dhe duan të mbrohen nga PUSHTETI

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “48 ligjet e pushtetit”

Your email address will not be published.