Prada po shet kapëse fletësh për 185$
Përditësuar së fundmi: 29/06/2017

Prada po shet kapëse fletësh për 185$

Share
nga Neada Muçaj
Qer 29, 2017

Prada njihet si një firmë luksi, që shet gjëra të cilat as ne nuk e dimë që vërtet na duhen.

Shtëpia italiane e dizajnit ka lançuar një version 140£ të një kapëseje fletësh, për të cilën Twitter ka reaguar menjëherë.

E bërë me argjend të pastër, objekti më i vogël në një tavolinë zyre është dizenjuar për të kapur paratë së bashku.

prada-po-shet-kapese-fletesh-per-185-businessmag

Është vetëm 6cm e gjatë dhe ka të stampuar një logo të vogël ‘Prada’ në anë.

Çuditërisht, njerëzit po e gjejnë të vështirë të justifikojnë këtë çmim ekstrem.

Ja çfarë shkruajnë ata:

“185$ për një kapëse? Po të arrij të më mbaj dhe mua atëherë po e blej,” shkruan një përdorues.

Një tjetër shton, “Kur të jem në gjendje ta blejë këtë kapëse, nuk do të kem më çfarë të kap me të.”

prada-po-shet-kapese-fletesh-per-185-businessmag

Por pavarsisht komenteve, nëse ndiheni keq që nuk mund të keni një kapëse fletësh Prada, e sigurt që mund të keni kapëse me shumicë në një kanceleri aty rrotull.

/BusinessInsiderEvente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00