Përfitoni nga oferta Early Bird e AllWeb deri në 30 Shtator! - Business Magazine Albania

Përfitoni nga oferta Early Bird e AllWeb deri në 30 Shtator!

Përfitoni nga oferta e Early Bird e AllWeb deri në 30 Shtator!

AllWeb , konferenca vjetore që diskuton gjithçka rreth dixhitales, njofton  zgjatjen e ofertës së çmimeve Early Bird. Për shkak të kërkesës së shumtë dhe interesit  nga profesionistët e industrisë, pjesëmarrësit tani kanë kohë deri më 30 shtator 2023 për të përfituar nga tarifat e reduktuara të regjistrimit për këtë konferencë të shumëpritur.

Biletat tuaja mund t’i merrni TANI në këtë link.

Më 2 nëntor, skena ALLWEB do të mirëpresë më shumë se 10 folës nga SHBA, Britania e Madhe, Danimarka dhe Izraeli, por edhe folës rajonalë nga Kroacia, Maqedonia, etj.

“Përvoja jonë dëshmon se investimi në mjete dhe kanale dixhitale është e vetmja mënyrë që kompanitë dhe organizatat të zhvillohen dhe të jenë konkurruese. Kjo është arsyeja pse fokusi ynë në marketingun dixhital, dixhitalizimin dhe transformimin e biznesit ishte zgjedhja e duhur për qasjen e ALLWEB të orientuar drejt së ardhmes.” – shprehet Gerti Boshnjaku, bashkëorganizator i konferencës.

“Tema kryesore për konferencën e këtij viti është Generative AI, e cila drejton evolucionin e marketingut dhe u mundëson markave të lundrojnë në peizazhin dixhital me saktësi dhe të ofrojnë përvoja të paharrueshme të markës. Folësit do të prekin aspekte të ndryshme të temës, duke përfshirë përmbajtjen, reklamat. analitikë, sjellje, kreativitet dhe komunikim,”- shton Darko Buldioski, një nga themeluesit dhe drejtor programi i konferencës.

Lexo edhe: Njihuni me 3 folësit e parë të ALLWEB 2023!

ALLWEB u krijua për herë të parë në Maqedoni në vitin 2012 si një konferencë vjetore, duke shfaqur përmbajtje cilësore, folës fantastikë dhe raste studimore të dobishme të gjitha në një vend, brenda një dite të vetme. Në vitin 2016, Business Mag Albania e solli në Shqipëri.

Në këtë ngjarje unike, perspektivat e folësve ndërkombëtarë ndërthuren pa probleme me praktikat më të mira lokale, të sjella nga ekspertë të industrisë nga rajoni.

Për më shumë informacione klikoni në Web: https://allweb.digital/

#E rëndësishme
Për ata që nuk e njohin, kjo konferencë organizohet brenda një dite, nga ora 09:00 – 18:00. Ajo bashkon folës të njohur ndërkombëtarisht nga e gjithë bota dhe rajoni. Prezantimet janë dinamike dhe me ritme të shpejta, mbulojnë një gamë të gjerë temash dhe përfshijnë panele që diskutojnë komunikimet dixhitale aktuale dhe të ardhshme dhe zgjidhjet inovative.

Që nga viti 2012, më shumë se 200 prezantues nga kompani ndërkombëtare si:
Google, The Coca-Cola Company, TechCrunch, T-Mobile, McDonald’s, The Drum, Raiffeisen Bank, Microsoft, Escape Studio, Agna Group, Manifest Social, Vodafone, Executive, GroupPRPepper, Publicis, Rinkya, Grouper, 404 Agency, McCann Erickson , Httpool, Cedevita, NewMoment, PressClipping, Scholz and Friends, Mobius, Inteligencr, TopShop (Studio Moderna) dhe Digitalizuj.me kanë dalë në skenën ALLWEB.

Biletat tuaja mund t’i merrni TANI në këtë link.

#ËshtëPërMua?
Kjo ngjarje është e vlefshme për kompanitë, CEO dhe punonjësit e tyre që punojnë në marketing, komunikim, PR, menaxhim, teknologji, inovacion, media të reja, media sociale, strategji, sisteme informacioni, etj. Është për reklamat, marketingun dhe agjencitë e PR dhe të tyre stafi ose klientët, mediat tradicionale dhe dixhitale, startup-et e reja dhe drejtuesit e tyre, konsulentët financiarë dhe strategjikë, menaxherët e markave/marketingut, ekspertët e shitjeve në internet dhe kushdo i interesuar për teknologjinë që dëshiron të mësojë për të ardhmen e afërt të zhvillimeve të komunikimit në një epokë plotësisht dixhitale .

Përfitoni nga oferta e Early Bird deri më 30 shtator dhe blini biletat tuaja këtu!

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #33 - Nëntor 2023

Numri 33 i revistës tonë, i cili me krenari mund të quhet “Revista e Personazheve.” Në këtë numër, jemi fokusuar në trajtimin e personaliteteve të shquara në fusha të ndryshme, brenda dhe jashtë kufijve të vendit tonë.

Dinamika e emigracionit ka bërë që shqiptarët të kontribuojnë në mënyra të ndryshme në vende të shumta të botës, duke ruajtur gjithmonë lidhjen me atdhen. Numri ynë i ri shpalos ngjarjet dhe angazhimet e tyre, duke sjellë në fokus dinamikën e tyre në ekonominë globale.

Në faqet e revistës, do të njiheni me personalitete të rëndësishme si Drita Ivanaj, e cila me fondacionin e saj ndihmon në avancimin e arsimit dhe kulturës. Gjithashtu, do të përfshihemi në misionin e dr. Skënder Myrtezanit dhe anëtarëve të Vatra Queens, New York, për kthimin e eshtrave të At Fan Nolit në Shqipëri.

Marjana Koçeku, …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0