Oferta fantastike e ALLWEB: Blini 4 bileta, përfitoni të pestën falas! - Business Magazine Albania

Oferta fantastike e ALLWEB: Blini 4 bileta, përfitoni të pestën falas!

Oferta fantastike e ALLWEB: Blini 4 bileta, përfitoni të pestën falas!

Konferenca ALLWEB  njofton ofertën fantastike: Bli 4 bileta, merr 1 falas!

ALLWEB njofton një ofertë ekskluzive për blerjen e biletave për konferencën e saj të ardhshme të planifikuar për 2 nëntor. Duke filluar nga data 7.10, klientët mund të përfitojnë nga oferta  e biletave të paketës “4+1 Falas” për një përvojë të paharrueshme me një çmim mëse të arsyeshëm. Ky promovim  është vendosur të ndezë entuziazmin e marketerëve, entuziastëve të teknologjisë, liderëve dhe profesionistëve të teknologjisë në të gjithë Shqipërinë dhe më gjerë.

Kjo do të thotë që kur blini katër bileta, do të merrni një biletë shtesë absolutisht falas! Është mundësia e përsosur për të sjellë ekipin, kolegët ose miqtë tuaj për të përjetuar një ditë të mbushur me njohuri të fundit, networking dhe frymëzim.

Pikat kryesore të Ofertës  përfshijnë:

5 bileta me çmimin e 4: Blini katër bileta të rregullta  dhe merrni një biletë shtesë plotësisht falas.

Qasja në folës të klasit botëror: Pjesëmarrësit do të kenë privilegjin të dëgjojnë nga ekspertë të njohur dhe liderë të mendimit në marketingun dixhital, PR, inovacionin teknologjik dhe më shumë.

Mundësitë e rrjetëzimit/networking: Lidhu me profesionistë të industrisë, bashkëpunëtorë të mundshëm dhe individë me të njëjtin mendim që ndajnë pasionin tuaj për botën dixhitale.

Frymëzimi dhe Inovacioni: Zbuloni tendencat, strategjitë dhe mjetet më të fundit që mund ta çojnë karrierën ose biznesin tuaj në lartësi të reja.

                                               Biletat tuaja mund t’i merrni TANI në këtë link.

Më 2 nëntor, skena ALLWEB do të mirëpresë më shumë se 10 folës nga SHBA, Britania e Madhe, Danimarka dhe Izraeli, por edhe folës rajonalë nga Kroacia, Maqedonia, etj.

“Përvoja jonë dëshmon se investimi në mjete dhe kanale dixhitale është e vetmja mënyrë që kompanitë dhe organizatat të zhvillohen dhe të jenë konkurruese. Kjo është arsyeja pse fokusi ynë në marketingun dixhital, dixhitalizimin dhe transformimin e biznesit ishte zgjedhja e duhur për qasjen e ALLWEB të orientuar drejt së ardhmes.” – shprehet Gerti Boshnjaku, bashkëorganizator i konferencës.

“Tema kryesore për konferencën e këtij viti është Generative AI, e cila drejton evolucionin e marketingut dhe u mundëson markave të lundrojnë në peizazhin dixhital me saktësi dhe të ofrojnë përvoja të paharrueshme të markës. Folësit do të prekin aspekte të ndryshme të temës, duke përfshirë përmbajtjen, reklamat. analitikë, sjellje, kreativitet dhe komunikim,”- shton Darko Buldioski, një nga themeluesit dhe drejtor programi i konferencës.

Lexo edhe: Njihuni me 3 folësit e parë të ALLWEB 2023!

ALLWEB u krijua për herë të parë në Maqedoni në vitin 2012 si një konferencë vjetore, duke shfaqur përmbajtje cilësore, folës fantastikë dhe raste studimore të dobishme të gjitha në një vend, brenda një dite të vetme. Në vitin 2016, Business Mag Albania e solli në Shqipëri.

Në këtë ngjarje unike, perspektivat e folësve ndërkombëtarë ndërthuren pa probleme me praktikat më të mira lokale, të sjella nga ekspertë të industrisë nga rajoni.

Për më shumë informacione klikoni në Web: https://allweb.digital/

#E rëndësishme
Për ata që nuk e njohin, kjo konferencë organizohet brenda një dite, nga ora 09:00 – 18:00. Ajo bashkon folës të njohur ndërkombëtarisht nga e gjithë bota dhe rajoni. Prezantimet janë dinamike dhe me ritme të shpejta, mbulojnë një gamë të gjerë temash dhe përfshijnë panele që diskutojnë komunikimet dixhitale aktuale dhe të ardhshme dhe zgjidhjet inovative.

Që nga viti 2012, më shumë se 200 prezantues nga kompani ndërkombëtare si:
Google, The Coca-Cola Company, TechCrunch, T-Mobile, McDonald’s, The Drum, Raiffeisen Bank, Microsoft, Escape Studio, Agna Group, Manifest Social, Vodafone, Executive, GroupPRPepper, Publicis, Rinkya, Grouper, 404 Agency, McCann Erickson , Httpool, Cedevita, NewMoment, PressClipping, Scholz and Friends, Mobius, Inteligencr, TopShop (Studio Moderna) dhe Digitalizuj.me kanë dalë në skenën ALLWEB.

                               Biletat tuaja mund t’i merrni TANI në këtë link.

#ËshtëPërMua?
Kjo ngjarje është e vlefshme për kompanitë, CEO dhe punonjësit e tyre që punojnë në marketing, komunikim, PR, menaxhim, teknologji, inovacion, media të reja, media sociale, strategji, sisteme informacioni, etj. Është për reklamat, marketingun dhe agjencitë e PR dhe të tyre stafi ose klientët, mediat tradicionale dhe dixhitale, startup-et e reja dhe drejtuesit e tyre, konsulentët financiarë dhe strategjikë, menaxherët e markave/marketingut, ekspertët e shitjeve në internet dhe kushdo i interesuar për teknologjinë që dëshiron të mësojë për të ardhmen e afërt të zhvillimeve të komunikimit në një epokë plotësisht dixhitale .

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0